Katalog BefanaKatalog Befana

 

 

 

 

 

 

 

Bydgoska Fabryka Narzędzi jest producentem wysokiej jakości pilników ślusarskich, pilników do ostrzenia pił, kluczykowych, igiełkowych, frezowanych, precyzyjnych, rzeźbiarskich i specjalnych na indywidualne zamówienia oraz tarników, frezów kształtowych trzpieniowych z chwytem O6 mm o symbolu NFx i radełek.
Pilniki ślusarskie, pilniki do pił, pilniki kluczykowe oraz tarniki do drewna oprawione są w rękojeść drewnianą lub z tworzywa sztucznego o ergonomicznym kształcie.

Pilniki ślusarskie i pilniki do pił pakowane są w paczki w zależności od długości pilnika po 5 lub 10 sztuk. Na każdej paczce znajduje się tzw. etykieta producenta określająca nazwę pilnika, jego długość, nacięcie oraz ilość sztuk zapakowanych w paczce.

Pilniki igiełkowe mogą być sprzedawane profilami w pudełka po 10 sztuk lub komplety po 6, 8, 10 oraz 12 sztuk. Komplety pakowane są w portfele plastikowe.
Pilniki kluczykowe mogą być sprzedawane w poszczególnych profilach lub kompletach 4-ro sztukowe lub 6-cio sztukowe pakowane w portfele plastikowe. Pilniki kluczykowe realizowane w kompletach zawsze są oprawione w rękojeść drewnianą.